Wynajem busa 7 osobowego

Komfort podróżowania samochodem osobowym na długie dystanse jest inny niż w przypadku codziennego przemieszczania się w obrębie miasta. Nawet jeśli nie jedziemy w pełnym składzie, czyli np. zamiast dozwolonych pięciu osób, mamy na pokładzie cztery, liczba dodatkowych bagaży może skutecznie niweczyć komfort podróży.

Z kolei planując wyjazd większą grupą, stajemy przed koniecznością ruszenia w trasę dwoma samochodami, co generuje np. podwójne opłaty na parkingach czy trudności ze zgraniem się w rytmie postojów. Rozwiązaniem jest wynajem siedmioosobowego busa w dłuższej wersji, którego funkcjonalność porównywalna jest do modelu dziewięcioosobowego. Komfort prowadzenia nawet w trudnych warunkach pogodowych i drogowych

Im dłuższa trasa do pokonania, im większy bagaż – zwłaszcza ten niewymiarowy, jak narty, rowery czy akcesoria dla dzieci – tym bardziej sensowne jest wynajęcie dobrze wyposażonego busa. Siedmioosobowy Opel Vivaro gwarantuje bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów oraz komfort prowadzenia nawet w trudnych warunkach pogodowych i drogowych.

Decydując się na wynajem busa dla siedmiu osób, kierowca (lub kierowcy – za kółkiem siąść może zarówno najemca, jak i każda osoba, która ma przy sobie prawo jazdy, dowód rejestracyjny, polisę OC i zaświadczenie o wynajęciu samochodu) – zyskuje dostęp do wielu funkcjonalności ułatwiających prowadzenie pojazdu, wśród których należy wymienić:

 • komputer pokładowy,
 • czujnik deszczu,
 • czujnik zmierzchu,
 • czujniki cofania,
 • kamera cofania,
 • system start stop,
 • nawigacja TomTom live,
 • tempomat,
 • ABS (ang. Anti-Lock Braking – system zapobiega blokowaniu kół podczas hamowania, dzięki czemu nawet przy silnym naciśnięciu hamulca auto nie wpadnie w poślizg),
 • EBD (ang. Electronic Brakeforce Distribution – elektroniczny rozkład siły hamowania),
 • EBA (ang. Emergency Brake Asisst – jego działanie ratuje nas w sytuacjach, gdy pedał hamulca nie jest wciśnięty z odpowiednią siłą; EBA współpracując z systemem ABS bezpiecznie zatrzymuje pojazd przed przeszkodą).

Możesz zapomnieć o Twoich obawach związanych z prowadzeniem siedmioosobowego busa – Opel Vivaro da Ci poczucie bezpieczeństwa i panowania nad sytuacją w każdych warunkach.

Bus dla siedmiu osób to prawdziwy dom na kółkach

Zadowoleni będą również pasażerowie. Dużo miejsca dla siebie i na dodatkowe bagaże (box dachowy), obrotowe i podgrzewane fotele, możliwość zamontowania fotelika samochodowego w systemie ISOFIX dla dziecka, rozkładany stolik kawowy oraz gniazda USB i możliwość skorzystania z łączności Bluetooth sprawią, że nawet w najbardziej dłużącej się podróży uda się w busie stworzyć atmosferę ułatwiającą przetrwanie jej trudów. To bardzo ważne, kiedy podróżuje się z dziećmi, w czasie upałów (Opel Vivaro ma mocno przyciemniane szyby) albo zachodzi konieczność stania w autostradowym korku.

Bus dla siedmiu osób to prawdziwy dom na kółkach. Możesz nim podróżować po Polsce oraz wybrać się na wyjazd zagraniczny – pod warunkiem uprzedniego wyrażenia zgody przez Wynajmującego dokonanego w formie pisemnej pod rygorem nieważności. Jeśli opuszczasz Polskę, jesteś zobowiązany do wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Assistance na własny koszt w krajach nie objętych posiadanym ubezpieczeniem w ruchu zagranicznym. Wszystkie pojazdy w wypożyczalni Romax wyposażone są w odbiorniki GPS działające na terenie Polski i Europy.