Wynajem busa 9 osobowego

Wybierasz się na długi wyjazd rodzinny albo firmowy? Planujesz spędzić urlop z przyjaciółmi?

Dziewięcioosobowy bus marki Opel Vivaro w wersji Extra Long, Renault Trafic Extralong lub Ford Transit Custom idealnie sprawdzi się nawet w najdłuższej trasie, gwarantując wszystkim pasażerom maksymalną wygodę podczas podróży oraz dając możliwość zabrania ze sobą znacznie więcej bagażu niż w przypadku przejazdu innymi środkami lokomocji.

Jeśli wahasz się, czy jechać w kilka samochodów, czy decydować się na transport publiczny, np. PKP, porzuć obydwa pomysły. Komfortowy nowoczesny bus umożliwi podróżowanie aż 9 osób jednym pojazdem, co sprawi, że będziecie stanowili sprawnie przemieszczającą się i dobrze zintegrowaną grupę.

Najwyższej klasy flota wieloosobowych busów

Najwyższej klasy flota, którą oddajemy do dyspozycji naszych Klientów to nie tylko gwarancja komfortowej podróży, ale także bezpieczeństwa. Bus dla 9 osób dysponuje takimi udogodnieniami, jak:

  • komputer pokładowy,
  • ABS (ang. Anti-Lock Braking – system zapobiega blokowaniu kół podczas hamowania, dzięki czemu nawet przy silnym naciśnięciu hamulca auto nie wpadnie w poślizg),
  • EBD (ang. Electronic Brakeforce Distribution – elektroniczny rozkład siły hamowania),
  • EBA (ang. Emergency Brake Asisst – jego działanie ratuje nas w sytuacjach, gdy pedał hamulca nie jest wciśnięty z odpowiednią siłą; EBA współpracując z systemem ABS bezpiecznie zatrzymuje pojazd przed przeszkodą),
  • czujnik deszczu,
  • czujnik zmierzchu,
  • czujniki cofania,
  • kamera cofania,
  • tempomat,
  • nawigacja GPS działająca na terenie Polski i Europy.

Wszystkie one doskonale sprawdzają się w trasie, kiedy na długich dystansach czujność kierowcy łatwo ulega rozproszeniu, a warunki pogodowe mogą się gwałtownie zmienić. Komfort dorosłych pasażerów dziewięcioosobowego busa Opel Vivaro, Reanult Trafic, Ford Custom gwarantowana jest przez rozkładane fotele w drugim i trzecim rzędzie, dlatego podróżowanie nim jest porównywalne do jazdy autokarem turystycznym. Samochody podstawiane naszym Klientom są serwisowane, czyste i gotowe do długiej podróży.

Mobilne biuro, komfort długich podróży z dziećmi

Jeśli wybieramy się w podróż służbową, wyposażenie Opla Vivaro, Renault Trafic, Ford Custom umożliwia pracę zdalną albo prowadzenie telekonferencji dzięki połączeniu Bluetooth oraz gniazdom USB. Obie funkcje są także przydatne podczas długich podroży z dziećmi, dając możliwość uruchomienia platform streamingowych z filmami albo gier na własnym laptopie czy smartfonie – bez obaw o jego rozładowanie się.

Nasze busy wyposażone są w system mocowania fotelików dziecięcych ISOFIX, można więc bez wahania wynajmować je na wyjazdy rodzinne. ISOFIX gwarantuje stałe połączenie fotelika samochodowego z pojazdem, co ogranicza siłę oddziałującą na malucha w przypadku nagłego hamowania.

Sprawdź, czy możesz wynająć busa w Romaxie

Należy pamiętać, że najemcą busa uprawnionym do kierowania nim może zostać osoba, która ma ważne i honorowane na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej prawo jazdy od minimum 12 miesięcy (musi być ważne przez cały okres trwania najmu pojazdu) oraz – w przypadku obywatela kraju należącego do Unii Europejskiej – dokument potwierdzający tożsamość zgodnie z prawem krajowym właściwym dla miejsca zamieszkania, a w przypadku pozostałych obcokrajowców – ważny paszport. Najemca i każda osoba kierująca busem musi mieć przy sobie także dowód rejestracyjny, polisę OC i zaświadczenie o wynajęciu samochodu.