Wynajem busa w Warszawie i okolicy
14.03.2323

Wynajem busów osobowych staje się coraz popularniejszy, co często wiąże się z koniecznością rezerwowania pojazdu z dużym wyprzedzeniem a także z coraz śmielszym dyktowaniem wygórowanych warunków cenowych przez najbardziej rozchwytywane firmy. Zwłaszcza w dużych miastach i aglomeracjach miejskich krótko- i długoterminowy najem busów osobowych ma coraz więcej zwolenników.

Przejazdy służbowe, wymagające delegowania kilkorga pracowników do zadań poza miejsce zatrudnienia o wiele łatwiej realizować wynajmując pięcio-, siedmio- lub dziewięcioosobowy bus, niż zmuszając ludzi do użytkowania własnych samochodów osobowych, a potem rozliczając ich osobno z przejechanych kilometrów i zużytego paliwa.

Z uwagi na fakt, że nie każdy wyjazd służbowy można zaplanować z wyprzedzeniem, warto pamiętać, że firmy wynajmujące busy osobowe funkcjonują także poza dużymi ośrodkami miejskimi i to właśnie w niech najem busa często możliwy jest od ręki. Pracownicy takich firm są w stanie dostarczyć najmowany pojazd pod wskazany adres, np. jak w przypadku Romax z Bork Siedleckich do Warszawy.

Dlaczego najem busa się opłaca? To możliwość:

  • mniej intensywnej eksploatacji własnego samochodu osobowego,
  • podróżowania w większej, zintegrowanej grupie, bez konieczności czekania na siebie nawzajem w trasie,
  • uiszczania jednej opłaty autostradowej, parkingowej, jednego tankowania,
  • bezpiecznego przewożenia dzieci w fotelikach,
  • zamontowania dodatkowego bagażnika dachowego (boxa),
  • prowadzenia spotkań biznesowych on-line w trakcie podróży (w każdym busie jest złącze USB oraz łączność przez Bluetooth),
  • podróżowania nieznanymi trasami dzięki odbiornikom GPS działającym na terenie Polski i Europy.

Nie obawiaj się, firmy działające w mniejszych miejscowościach tak samo dbają o swoją flotę jak te funkcjonujące w dużych miastach i aglomeracjach miejskich. W ostatnich latach rynek najmu busów osobowych bardzo się rozrósł. Nierzetelni przewoźnicy, którzy nie dbali o pojazdy i formatowali umowy najmu z niekorzyścią dla klientów stracili rację bytu. Dziś najem busa osobowego nie jest już ekstrawagancją i usługą przeznaczoną dla najbogatszych – to usługa popularna, często wybierana i coraz bardziej ustabilizowana cenowo. Firmy, które utrzymały się na rynku są naprawdę solidne i to bez względu na lokalizację.

Poszukaj pojazdu w firmach, które mają siedzibę poza stolicą

Wynajem busa w Warszawie i okolicy nie musi więc wiązać się z kłopotami. Rozpocznij poszukiwanie pojazdu w firmach, które mają siedzibę poza stolicą. Jest ich coraz więcej , a rosnące zainteresowanie ich usługami sprawia, że rozbudowują swoje floty, nastawiając się na wymagających klientów aglomeracji warszawskiej.

Bez względu na miejsce dostarczenia pojazdu, zawsze obowiązuje ten sam cennik.

Flota busów osobowych firmy Romax obejmuje następujące samochody:

  • Ford Transit Custom – komputer pokładowy, czujnik deszczu, czujnik zmierzchu, przyciemniane szyby, elektryczny zamek, elektryczne lusterka, elektryczne szyby, system start stop, tempomat, czujniki cofania, kamera cofania, światła do jazdy dziennej, Bluetooth, USB, MP3, drzwi przesuwne z prawej strony, isofix, ABS, EDD, EBA.
  • Renault Trafic – komputer pokładowy, czujnik deszczu, czujnik zmierzchu, przyciemniane szyby-bardzo ciemne, ogrzewanie postojowe Webasto, rozkładane fotele w drugim i trzecim rzędzie, elektryczny zamek, elektryczne lusterka, elektryczne szyby, system start stop, tempomat, czujniki cofania, kamera cofania, światła do jazdy dziennej, Bluetooth, USB, MP3, drzwi przesuwne z prawej strony, isofix, ABS, EDD, EBA.
  • Opel Vivaro oraz Opel Vivaro 7 osobowy (w wersji Extra Long) – Komputer pokładowy, czujnik deszczu, czujnik zmierzchu, przyciemniane szyby-bardzo ciemne, elektryczny zamek, elektryczne lusterka, elektryczne szyby, system start stop, nawigacja, tempomat, czujniki cofania, kamera cofania, światła do jazdy dziennej, Bluetooth, USB, MP3, drzwi przesuwne z prawej strony, isofix, rozkładane fotele w drugim i trzecim rzędzie, ABS, EDD, EBA.

Możesz u nas wynająć busa na dobę, w ramach najmu krótko- i długoterminowego, z przeznaczeniem na wyjazdy krajowe i zagraniczne.

Najemcą może być zarówno osoba z obywatelstwem polskim jak i obywatel innego kraju należącego do Unii Europejskiej oraz mieszkający poza Unią.

 

Wszelkie informacje dotyczące warunków najmu znajdziesz w regulaminie.


Warning: Undefined variable $fields in /home/seeme/domains/romaxwynajem.pl/public_html/wp-content/themes/romax/blocks/block-text.php on line 5